fbpx

Що робити ФОПам 2, 3 та 4 груп єдиного податку з 01 січня 2022 р, які зобов’язані у своїй діяльності застосовувати РРО? Не всі можуть придбати сертифікований РРО та сплачувати за його обслуговування. В середньому вартість апаратного РРО складає 6000 грн. Це не враховуючи його щомісячного обслуговування. До того ж апаратний РРО має обмежений термін використання.

Наша компанія пропонує прекрасну альтернативу класичним реєстраторам — це програмні реєстратори розрахункових операцій (ПРРО).

Відповідно до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про застосування РРО” з 01.08.2020 року на рівні з класичними касовими апаратами можна застосовувати програмні РРО. 

Що таке ПРРО та яка його відмінність від класичного РРО?

ПРРО — це програма, яку можна встановити на будь-який пристрій. В ній можна формувати та реєструвати на сервері ДПС фіскальні чеки.

Класичний касовий апарат зберігає дані в фіскальній пам’яті пристрою, тоді як програмний одразу передає їх на сервер податкової. У відповідь надсилається фіскальний номер чеку, а дані по ньому зберігаються на сервері ДПС. Це дає можливість у будь-який момент перевірити зареєстрований чек в електронному кабінеті платника податків.

Сформований чек в ПРРО можна передати покупцю як у звичній друковані формі, так і через е-mail, в смс-повідомленні або за допомогою сканування qr-коду.

Отже, програмний РРО у своїй діяльності можуть використовувати всі суб’єкти господарювання.

Виключенням є лише оптова та роздрібна торгівля пальним. При здійсненні даного виду діяльності використання ПРРО забороняється.